Haremlique ve Alamer E-ticaret Siteleri Yayında! - 21/11/2018

Pixelsoftoffice bünyesinde tasarlanan Haremlique ve Alamer e-ticaret siteleri kullanıcılarına kendi tasarımlarını oluşturabilmelerine imkan sağlayan ''Özelleştirilebilir ürün'' alt yapısıyla yayına geçti.

KOTON için Rakip Analiz Projesi - 14/03/2018

Muhtemel rakip firmaların offline ve online platformlardan en çok tercih edilen kategori ve ürün bazlı satış verilerinin alınıp, bunlar üzerinden farklı rapor ve aksiyonların alınabileceği bir web platformu hazırlanmıştır.

İş Süreçleri Yönetiminde Yeni Projemiz : BP Kontrat Yönetimi - 02/02/2018

BP için bayileri ile yaptıkları sözleşme verilerini web tabanlı bir platformda toplayıp, sözleşmeler üzerindeki fatura ve ödeme planlarının takip edileceği bir platform hazırlandı. Uygulama sayesinde, bayiler ile yapılan satış taahhütleri ile gerçekleşen satış takip edilip, otomatik olarak cezalar oluşturulabiliyor. Bu cezalar sonucu alınan aksiyonlar ve bayiler ile yapılan görüşme notları sisteme girilerek aksiyonların ilerleme süreci takip ediliyor. Uygulama üzerinden alınan raporlar sayesinde, istasyonların ödeme ve fatura süreçleri, ödemeler sonucu oluşan amortisman verileri BP tarafından raporlanabiliyor.

Yeni Mobil Uygulamamız: Saha Ekibi Uygulaması ! - 12/12/2017

BP için Saha ekiplerinin kullanacağı, Türkiye ve bölge kırılımlarına ve satış organizasyonlarınnın yetkilerine göre satış ve müşteri memnuniyeti performans raporlarının gösterildiği react tabanlı bir mobil uygulama hazırlandı. Bu uygulama üzerinden saha ekipleri, seçtikleri dönem aralıkları için istasyonların satış ve müşteri memnuniyeti datalarını çeşitli grafikler üzerinden görüp, yorumlayabiliyor. Uygulamada güncel dataların yansıması için çeşitli CRM sistemlerinden entegrasyon ile veri aktarımı yapılıyor. Bu sayede farklı CRM uygulamaları üzerinde yer alan verilere, artık sahada mobil cihaz üzerinden, tek bir noktadan tık tıkla ulaşılabiliyor

Beta E-Ticaret Sitesi Yenilendi! - 26/04/2017

Akademik ve mesleki yayıncılık alanında faaliyet gösteren Beta Yayınevi'nin e ticaret sitesi yenilendi. Ziyaret etmek için lütfen tıklayın. http://betayayinevi.com/

Selamlique Kapsul Android Ve IOS Uygulaması Yayında ! - 29/07/2016

Mobil uygulama üzerinden Android işletim sistemi kullanıcıları, firmanın yeni ürünleri olan Kahve Kapsüllerini hızlıca satın alabiliyor. IOS İndirmek için https://itunes.apple.com/us/app/selamlique-kapsul/id1109351911?ls=1&mt=8 Andorid İndirmek için https://play.google.com/store/apps/details?id=pixelsoftoffice.com.arcelikselamlique&hl=tr

QT Holding Kurumsal Web Sitesi Yayında! - 20/07/2016

QT Holding firması için kurumsal web sitesi ve içerik yönetim paneli hazırlandı. Firma, kullanıcı dostu yönetim paneli sayesinde sitede yer alan tüm görsel ve metinsel içerikleri kolayca yönetebiliyor.

Üçay & Fortes Mühendislik Müşteri Sadakat Platformu Yayında! - 19/07/2016

Üçay & Fortes Mühendislik için müşterilerine sunacakları Sadakat Platformu ve Puan-Sipariş yönetim paneli hazırlandı.

Selamlique Istanbul E-Ticaret sitesi yenilendi! - 08/04/2016

Selamlique Istanbul yenilenen e-ticaret alt yapısı ve tasarımı ile ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor... www.selamlique.com

Pelsan Aydınlatma Web Sitesi Yayında! - 19/02/2016

Pelsan Aydınlatma, kurumsal web sitesi ve içerik yönetim paneli çalışmaları tamamlanarak yayına alındı.

Arçelik & Selamlique İstanbul Mobil Proje İşbirliği - 29/12/2015

Arçelik & Selamlique İstanbul işbirliğinde, Android ve IOS mobil e-ticaret platformları yakında yayında!

Koçtaş ile yeni bir SharePoint projesi ! - 29/12/2015

Koçtaş, SharePoint platfomunda geliştirilecek iç iletişim danışmanlığı için bizi tercih etti!

Yeni bir girişim projesi: Flowerbox - 30/07/2015

Bir girişim projesi olan Flowerbox projesi kapsamında; tasarım, içerik yönetimi ve entegrasyon çalışmaları için kolları sıvadık.

Pelsan Aydınlatma Kurumsal Web Sitesi Yenileniyor! - 27/07/2015

Pelsan Aydınlatma, kurumsal web sitesi çalışmaları için Pixel Soft Office'i tercih etti. Proje kapsamında web sitesi tasarımı ve içerik yönetim paneli çalışmalarına başlandı.

Selamlique Istanbul Kurumsal ve E-ticaret sitesi yenileniyor! - 21/07/2015

Selamlique Istanbul Kurumsal web sitesi ve E-ticaret platformlarının yenilenmesi için kolları sıvadık.

E-store ve I SEE artık mobil cihazlarda! - 15/07/2014

E-store ve I see projelerinin IOS (Iphone app) tabanlı uygulamaları hazırlanarak, uygulamalar test sürecine alındı.

Evreka World tasarımı yenilendi! - 01/07/2014

Coca Cola İçecek için hazırlamış olduğumuz, Evreka World (Toplu sipariş yönetimi portalı) tasarımı yenilendi!

Yeni bir E-Ticaret Sitesi! - 23/06/2014

Müjde Çorapları kurumsal e-ticaret platformu çalışmalarında Pixel Soft Office’i tercih ederek, online bir platform üzerinden müşterilerine ulaşma imkanı buldu.

Uniforma Sipariş Portalı sahaya çıktı! - 20/06/2014

CCI saha ekiplerinin uniforma ihtiyaç taleplerinin toplanıp, siparişe dönüştürüleceği bir platform hazırlandı. Bu platform sayesinde tedarik ve planlamada yaşanan aksaklıklar giderilerek, bayi ve iç müşteri memnuniyeti sağlandı.

Yeni bir marka, yeni bir platform ! - 10/06/2014

Müjde Çorapları, yeni markaları "VOG" için kurumsal e-ticaret platformu çalışmalarında Pixel Soft Office’i tercih ederek, online bir platform üzerinden müşterilerine ulaşma imkanı buldu. Alışveriş sürecindeki operasyonel süreç ise muhasebe sistemi ile entegre olan yönetim paneli üzerinden yönetilebilecek. Proje henüz test aşamasındadır.

StandART projesi yayında! - 01/06/2014

CCI ekipleri için CCI görsel standartlarına kolayca ulaşabilmeleri ve doküman paylaşabilmeleri amacıyla bir platform hazırlandı.

Ayrıca CCI ekipleri müşterilerinin kullandığı menü, afiş gibi görselleri bu platform üzerinden ihtiyaca özel kendileri hazırlayarak, baskıya gönderebiliyor. Ekipler birbirlerinin hazırladığı görsellere ulaşabiliyorlar. Böylece bu görsellerin farklı bir ekip tarafından hazırlanması için kullanılan zaman ve insan kaynağından tasarruf edilmiş olunuyor.

Yeni bir iş birliği: Cavo Otomotiv İş Süreçleri Yönetimi - 05/05/2014

Cavo Otomotiv için iş süreci ve doküman yönetimi çalışmalarına başladık. Bu proje sayesinde, Cavo ekibi üretime aldıkları projelerin sürecini online bir platform üzerinden yönetip, proje ile ilgili tüm dokümanlara tek platform üzerinden ulaşabilecekler.

Yeni bir iş birliği: Shell Global Tasarım Standartları Paylaşım Platformu - 05/08/2013

Shell Company için dünya genelinde yer alan ekiplerin global tasarım standartlarına kolayca ulaşabilmeleri ve doküman paylaşabilmeleri amacıyla bir platform hazırlandı.

Self servis kullanıma hazır! - 11/02/2013

CCI satış ekiplerinin Türkiye genelinde bulunan noktalarına, tedarikçi ile iletişime geçerek direk özel sipariş verebileceği bir platform hazırlandı. Bu platform sayesinde noktanın ihtiyaçları satış şefleri tarafından direk sisteme girilerek, tedarikçilere yönlendirilmesi sağlanıyor. Tedarikçilerin verdiği teklifler değerlendirilerek çalışma başlatılıyor.

İşlerin görsel ve yazılı dokümanları bu platform üzerinde görüntülenirken, iş bitiminde sipariş ve irsaliye süreci de Self servis üzerinden yönetiliyor.

Mapps'li Yaşam Başladı ! - 17/01/2013

 Konut sakinlerinin oturdukları konutla ilgili ihtiyaçları olan her türlü bilgiye en kısa ve kolay yoldan erişmelerini sağlamak amacıyla Mapps Home Site Yönetim Platformu geliştirildi.

www.mapps.com.tr

Kuruşu Kuruşuna (.com) yayında! - 12/11/2012

Kuruşu Kuruşuna Açık Arttırmalarında Eğlenirken Kazanacaksınız!
Her koşulda kazanacağınız bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor. Vakit kaybetmeden üye olun ve fırsatlardan anında faydalanın.

www.kurusukurusuna.com

Coca Cola Sadakat Programı Yayında! - 11/07/2012

Coca Cola bayilerinin birikmiş puanlarını takip edip harcayabilecekleri bir web platformu yayına alındı.

Coca Cola E-store Yayında! - 13/06/2012

Coca Cola İçecek için, Satış ekiplerinin bayilerine geniş ürün kataloğundan sipariş verebildikleri bir e-store projesi hazırlandı.

Monopoli Sigorta Web Sitesi Yenilendi ! - 28/05/2012

Monopoli Sigorta şirketinin web sitesi yenilendi. Hazırladığımız yeni web sitesinde Monopoli Sigorta’nın sizlere sağladığı geniş hizmetleri görürken, poliçe talepleriniz için site üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeni bir girişim projesi: Doktar - 25/04/2012

Çiftçilerin ürünlerini daha verimli yetiştirmesi, üretim aşamasında karşılaşacak sorunlardan önceden haberdar olması ve doğru tekniklerle ürün yetiştirilmesini amaçlayan Tarım Takip Projesi Doktar yayına alındı. Siteyi görmek için tıklayın.

Yeni bir web sitesi: verdacakan.com - 10/04/2012

Verda Çakan için, tümü el işçiliği ile üretilen takı tasarımlarının sergilendiği bir web sitesi hazırlandı. Sitede yer alan sipariş formu aracılığıyla ilgilendiğiniz takılara sahip olabilirsiniz. Siteyi görmek için tıklayın.

Pixelsoftoffice Bünyesinde Yeni bir BP platformu - 24/02/2012

BP için istasyonlarına sektör ile ilgili haberler ve bilgiler sunabilecekleri iletişim platformu yayına alındı.

Novatemed Kurumsal Web Sitesi Yayında! - 10/01/2012

Novatemed Kurumsal web sitesi için içerik yönetimi ve entegrasyon çalışmaları tamamlandı.

Coca Cola için yeni bir proje daha! - 06/01/2012

Coca Cola İçecek için hazırladığımız bir diğer proje olan Web Store projesi için tasarım çalışmalarına başladık.

Capital Partners Web sitesi İçerik Yönetim paneli için kollar sıvandı! - 30/11/2011

Capital partners web sitesi için içerik yönetim paneli ve entegrasyon çalışmalarına başladık.

Mümessil Takip formu kulanıma hazır! - 20/11/2011

Novatemed Innoceuticals için satış ekiplerinin sipariş ve ziyaret işlemlerini bir web platform üzerinden yönetebilecekleri proje çalışmaları tamamlandı. Saha ekiplerinin mobil cihazları üzerinden sipariş ve ziyaret kayıtlarını girebilecekleri HTML 5 destekli bir platform hazırlandı.

Pixelsoftoffice bünyesinde yepyeni bir proje! - 11/11/2011

Bünyemize yenilik ve yeni bir soluk getiren Tarım takip uygulaması için çalışmalara başladık.

Selamlique Istanbul İçerik Yönetim Paneli tamamlandı! - 10/11/2011

Selamlique Istanbul, içerik yönetimi ve entegrasyon çalışmaları için Pixelsoftoffice'i tercih ederek müşterilerine daima güncel bir içerik sunma imkanı buldu.

Coca Cola Sadakat Programı yolda! - 20/10/2011

Coca Cola bayilerinin birikmiş puanlarını takip edip harcayabilecekleri bir web platformu için çalışmalar tamamlandı.

Evreka ile iş süreçlerini kontrol etmek artık çok kolay! - 05/10/2011

Coca Cola için hazırladığımız bu proje sayesinde, tedarikçi ve bayi arasındaki sipariş hareketleri web tabanlı iş takip sistemi üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Böylece işlerin tanımlı bir akış içinde ”hızlı, doğru ve kesintisiz” yol alması sağlanıyor.

Yeni TS Club alışveriş sitesi ile alışveriş daha keyifli! - 29/09/2011

Trabzonspor için hazırlamış olduğumuz e-ticaret platformu ile sizlere alışılagelmiş alışveriş sitelerinden farklı, sosyal medya ile bütünleşik ve yönetim paneli sayesinde daima güncel içeriğe sahip bir dünya sunuyoruz.

Ve Karşınızda Gongo Live! - 23/09/2011

İstanbul'da gerçekleşen sanat ve müzik etkinliklerini takip etmek artık çok kolay!
Gongo Live sitemizi incelemek ve kendi etkinlik takviminizi oluşturmak için sizde tıklayın.

Novatemed için hazırladığımız CRM projesi tamamlandı - 15/09/2011

Tıbbi ürünler üreticisi Novatemed için farklı ürünlerinin satış faaliyetlerinin yürütüldüğü online satış sitelerindeki veriler CRM aracılığıyla derlenmiş ve işlenmesi sağlanmıştır.

Philip Morris bayileri için hazırlamış olduğumuz ticari propram uygulaması kullanıma hazır - 01/06/2011

Philip Morris bayileri, hazırlamış olduğumuz Ticari Program platformu ile birikmiş puanlarını bir web platformunda harcayarak diledikleri ürüne sahip oluyorlar.

Novatemed web sitesi yenileniyor! - 08/05/2011

Novatemed Kurumsal web sitesi için tasarım ve içerik yönetim paneli çalışmalarına başlandı.

Selamlique Turkish Coffee'nin tadına baktınız mı? - 27/04/2011

Keyifli bir kahve molasına ne dersiniz? Selamlique Turkish Coffee için hazırlamış olduğumuz alışveriş sitesi ile farklı kahve aromalarını keşfederken kendinizi yeni bir e-ticaret platformunda bulacaksınız.

Mitterteich Porzellan İçerik Yönetimi ve Entegrasyon çalışmaları tamamlandı. - 10/04/2011

Gelin Porselenlere bir göz atalım, Mitterteich Porzellan sitesinin İçerik yönetimi ve entegrasyon çalışmaları tamamlandı. Sitede panel üzerinden kolayca yönetilebilen güncel bir içerik sizleri bekliyor. www.mitterteich-porzellan.com

Vippartnerexclusive yayında! - 05/04/2011

Castrol için hazırlamış olduğumuz kullanıcıların birikmiş puanlarını internet ortamında takip edip, karşılığında ürün alarak harcayabilecekleri bir sadakat programı platformu yayına alındı.

 

Konut Rezervasyon projesi çalışmaları için kollar sıvandı! - 15/02/2011

Soyak için online konut satış ve rezervasyon işlemleri yapabilecekleri proje için çalışmalara başlandı.

Yamamay giyimin Türkiye distribütörü için web sitesi hazırlandı. - 27/01/2011

Yamamay'ın Türkiye distribütörü Çağdaş İç ve Dış Giyim için ürünlerini ve kurumsal bilgilerini yansıttıkları bir web sitesi hazırlandı ve kurumsal logo çalışmaları tamamlandı.

Sensus Koçluk web sitesi yayında! - 20/01/2011

Sensus Koçluk için hazırladığımız, Koçlukla ve yaşamla ilgili yeni detaylarla tanışacağınız web sitesi yayına alındı ve kurumsal logo çalışmaları tamamlandı.

Kütahya Ambalaj İçerik Yönetim paneli ve Entegrasyon çalışmaları tamamlandı! - 05/01/2011

Kütahya Ambalaj sitesi için hazırlamış olduğumuz içerik yönetim paneli sayesinde, kullanıcılara daima güncel bir içerik sunma imkanı bulundu.

Pronet Güvenlik Mobil Uygulaması kullanıma hazır! - 10/11/2010

Pronet Güvenlik ekipleri için hazırladığımız mobil uygulama sayesinde artık ekipler sahada mobil cihazları üzerinden merkeze bilgi aktarabilecekler.

Bosch-Kurumsal Portalı Yayında! - 10/11/2010

Hazırlamış olduğumuz platform sayesinde artık Bosh bayileri bu kurumsal portal üzerinden promosyon siparişleri verebiliyorlar.

Kütahya Seramik - İçerik Yönetimi ve Entegrasyon - 30/09/2010

Kütahya Seramik web sitesi için içerik yönetimi ve entegrasyon çalışmalarımız tamamlandı.
Hazırlamış olduğumuz, kullanımı kolay içerik yönetim paneli sayesinde, sitede yer alan her modül panel üzerinden yönetilebiliyor ve böylece kullanıcılara daima güncel bir içerik sunuluyor.

Lufthansa Sadakat Programı kullanıma hazır! - 10/09/2010

Lufthansa Miles & More kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz sadakat programı sayesinde, kullanıcılar bir web platformu üzerinden birikmiş puanlarını takip edip, harcayabiliyorlar.

Bp - Bayi Sipariş Takip ve Kontrol Programı yayında! - 24/06/2010

BP için hazırlamış olduğumuz Bayi Sipariş Takip ve Kontrol Programı sayesinde, pazarlama departmanı artık istasyonların görsel kontrolünü tek bir platform üzerinden yönetiyor ve kapsamlı raporlar sayesinde işlemleri takip edebiliyor.

 
 

Sosyal medya'da buluşalım

Linkedin

Bize Ulaşın

Kore şehitleri Cad.
Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok.
Engin İş Merkezi
No: 20/6 Kat:4
Zincirlikuyu / İstanbul

T: +(90) 212 356 07 70
F: +(90) 212 356 07 67

İspanya Ofis

Provença 467, Entl 1, 08025
Barcelona, İspanya

T: +(34) 677070871

İngiltere Ofis

5 Chancery Lane
Londra, İngiltere,
WC2A 1LG

T: +44 (0) 7907 526005